Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Realme 6 Pro

Realme 6 Pro
Објавен: Март, 2020
Дисплеј: 6.4", 1080x2340px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 720G
Батерија: Li-Ion 4300 mAh
Продавници: 1    Понуди: 2    Цена: 17.490
eKupi
eKupi
17.490 денари
17.490 денари
YouTube рецензии