Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Realme 5i

Realme 5i
Објавен: Јануари, 2020
Дисплеј: 6.5", 720x1600px
Камера: 12 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 665
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 8.690
eKupi
8.690 денари