Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Realme X50 5G

Realme X50 5G
Објавен: Јануари, 2020
Дисплеј: 6.57", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 765G
Батерија: Li-Po 4200 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 19.990
YouTube рецензии