Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Realme X50 Pro 5G

Realme X50 Pro 5G
Објавен: Март, 2020
Дисплеј: 6.44", 1080x2400px
Камера: 63 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 865
Батерија: Li-Po 4200 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 38.990
YouTube рецензии