Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Realme 5 Pro

Realme 5 Pro
Објавен: Август, 2019
Дисплеј: 6.3", 1080x2340px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 712
Батерија: Li-Ion 4035 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 8.999
Neptun
River Soft
8.999 денари
13.999 денари
YouTube рецензии