Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Realme X2

Realme X2
Објавен: 2019
Дисплеј: 6.4", 1080x2340px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 730G
Батерија: Li-Po 4000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 19.999
River Soft
19.999 денари
YouTube рецензии