Вкупно: 1908 понуди
Обновено: 24 јуни, 2021

Samsung Galaxy A41

Samsung Galaxy A41
Објавен: Април, 2020
Дисплеј: 6.1", 1080x2340px
Камера: 48 MP
Чипсет: MediaTek Helio P65 (MT6768)
Батерија: Li-Po 3500 mAh
Продавници: 6    Понуди: 7    Цена: 12.290
Mobelix
Setec
Neptun
Neptun
Telekom
Rakupen
Handy
12.290 денари
13.999 денари
14.999 денари
14.999 денари
16.490 денари
16.990 денари
16.999 денари
YouTube рецензии