Вкупно: 1908 понуди
Обновено: 24 јуни, 2021

Blackview A60 Pro

Blackview A60 Pro
Објавен: 2019
Дисплеј: 6.09", 600x1280px
Камера: 8 MP
Чипсет: MediaTek Helio A22 (MT6761)
Батерија: Li-Po 4080 mAh
Продавници: 3    Понуди: 5    Цена: 4.980