Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Xiaomi Poco F2 Pro

Xiaomi Poco F2 Pro
Објавен: Мај, 2020
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 865
Батерија: Li-Po 4700 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 24.600
Mobelix
24.600 денари
YouTube рецензии