Вкупно: 3883 понуди
Обновено: 19 јануари, 2022

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Објавен: Мај, 2020
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 720G
Батерија: Li-Ion 5020 mAh
Продавници: 12    Понуди: 16    Цена: 11.990
MI Premium Shop
Mobelix
Galamino
Anhoch
Setec
Tehnomarket
Ledikom
Neptun
Mobelix
Telekom
Neptun
Neptun
Handy
DDStore
DDStore
A1
11.990 денари
12.890 денари
12.900 денари
12.980 денари
12.999 денари
12.999 денари
13.490 денари
13.999 денари
14.290 денари
14.490 денари
14.999 денари
14.999 денари
15.999 денари
16.387 денари
16.387 денари
16.999 денари
YouTube рецензии