Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Oppo A12

Oppo A12
Објавен: Јуни, 2020
Дисплеј: 6.22", 720x1520px
Камера: 13 MP
Чипсет: MediaTek Helio P35 (MT6765V/CB)
Батерија: Li-Po 4230 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 9.300
Galamino
Anhoch
9.300 денари
9.480 денари