Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Oppo A91

Oppo A91
Објавен: Декември, 2019
Дисплеј: 6.4", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: MediaTek Helio P70 (MT6771V/CT)
Батерија: Li-Po 4025 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 15.660
Galamino
Anhoch
15.660 денари
15.980 денари