Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Realme 7 Pro

Realme 7 Pro
Објавен: Септември, 2020
Дисплеј: 6.4", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 720G
Батерија: Li-Ion 4500 mAh
Продавници: 1    Понуди: 2    Цена: 17.790
eKupi
eKupi
17.790 денари
18.990 денари
YouTube рецензии