Вкупно: 4383 понуди
Обновено: 12 август, 2022

Huawei P Smart 2021

Huawei P Smart 2021
Објавен: Септември, 2020
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: Kirin 710A
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 7.990
Mobilni Telefoni Skopje
7.990 денари