Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Poco M3

Poco M3
Објавен: Ноември, 2020
Дисплеј: 6.53", 1080x2340px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm SM6115 Snapdragon 662
Батерија: Li-Po 6000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 9.290
Mi Store
Mobelix
 
 
9.290 ден.
12.290 ден.
YouTube рецензии
Уште 2 рецензии...