Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Oppo A15s

Oppo A15s
Објавен: Декември, 2020
Дисплеј: 6.52", 720x1600px
Камера: 13 MP
Чипсет: Mediatek MT6765 Helio P35
Батерија: Li-Po 4230 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 8.990
Hi Store
Handy
8.990 денари
8.999 денари