Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro
Објавен: Март, 2021
Дисплеј: 6.7", 1440x3168px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 888
Батерија: Li-Po 4500 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 30.000
Mobi Go
Telekom
 
 
30.000 ден.
58.990 ден.
YouTube рецензии
Уште 6 рецензии...