Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Realme C21

Realme C21
Објавен: Март, 2021
Дисплеј: 6.52", 720x1600px
Камера: 13 MP
Чипсет: MediaTek Helio G35
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 2    Цена: 7.999
Setec
Setec
7.999 денари
7.999 денари