Вкупно: 1962 понуди
Обновено: 29 јули, 2021

Xiaomi Mi 11 Lite

Xiaomi Mi 11 Lite
Објавен: Април, 2021
Дисплеј: 6.55", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G
Батерија: Li-Po 4250 mAh
Продавници: 5    Понуди: 7    Цена: 17.639
Setec
Setec
Ledikom
Anhoch
Mi Store
Mobelix
Anhoch
17.639 денари
17.639 денари
17.890 денари
17.980 денари
17.990 денари
19.690 денари
19.980 денари
YouTube рецензии