Вкупно: 6628 понуди
Обновено: 23 септември, 2023

Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Објавен: Април, 2021
Дисплеј: 6.55", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 780G
Батерија: Li-Po 4250 mAh
Продавници: 1    Понуди: 2    Цена: 18.990
Mi Store
Mi Store
 
 
18.990 ден.
19.990 ден.
YouTube рецензии