Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo Reno6 Pro 5G

Oppo Reno6 Pro 5G
Објавен: Јуни, 2021
Дисплеј: 6.55", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: MediaTek MT6893 Dimensity 1200 5G
Батерија: Li-Po 4500 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 43.190
Hi Store
 
43.190 ден.