Вкупно: 1908 понуди
Обновено: 24 јуни, 2021

Alcatel 1

Alcatel 1
Објавен: 2018
Дисплеј: 5", 480x960px
Камера: 5 MP
Чипсет: MediaTek MT6739
Батерија: Li-Po 2000 mAh
Продавници: 5    Понуди: 5    Цена: 3.650
laptop.mk
Rakupen
Anhoch
River Soft
A1
3.650 денари
3.650 денари
3.880 денари
4.299 денари
5.999 денари