Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo Find X3 Lite

Oppo Find X3 Lite
Објавен: Март, 2021
Дисплеј: 6.44", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 765G
Батерија: Li-Po 4300 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 12.300
Mobelix
 
12.300 ден.