Вкупно: 4394 понуди
Обновено: 2 декември, 2022

Huawei nova 8i

Huawei nova 8i
Објавен: Јули, 2021
Дисплеј: 6.67", 1080x2376px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 662
Батерија: Li-Ion 4300 mAh
Продавници: 4    Понуди: 5    Цена: 11.499
Setec
Anhoch
Anhoch
Telekom
A1
11.499 денари
11.580 денари
11.580 денари
16.990 денари
19.999 денари