Вкупно: 4052 понуди
Обновено: 30 јуни, 2022

Honor 20 Lite

Honor 20 Lite
Објавен: Април, 2019
Дисплеј: 6.21", 1080x2340px
Камера: 2 MP
Чипсет: HiSilicon Kirin 710
Батерија: Li-Ion 3400 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 11.299
Handy
11.299 денари