Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme 8

Realme 8
Објавен: Март, 2021
Дисплеј: 6.4", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: MediaTek Helio G95
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 3    Понуди: 4    Цена: 10.999
Setec
River Soft
River Soft
Premium Smart Shop
 
 
 
 
10.999 ден.
11.899 ден.
12.899 ден.
14.990 ден.