Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo A94 5G

Oppo A94 5G
Објавен: Мај, 2021
Дисплеј: 6.43", 1080x2400px
Камера: 48 MP
Чипсет: MediaTek MT6853 Dimensity 800U
Батерија: Li-Po 4310 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 15.390
Ledikom
 
15.390 ден.