Вкупно: 4394 понуди
Обновено: 2 декември, 2022

Huawei nova 9

Huawei nova 9
Објавен: Септември, 2021
Дисплеј: 6.57", 1080x2340px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G
Батерија: Li-Po 4300 mAh
Продавници: 8    Понуди: 13    Цена: 17.990
Anhoch
Galamino
Tehnomarket
Tehnomarket
Neptun
Neptun
Setec
Anhoch
Galamino
Mobi Go
Telekom
Akcija
Akcija
17.990 денари
17.990 денари
17.992 денари
17.992 денари
17.997 денари
17.997 денари
17.999 денари
18.980 денари
18.980 денари
22.900 денари
25.990 денари
28.999 денари
28.999 денари
YouTube рецензии