Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme 9i

Realme 9i
Објавен: Јануари, 2022
Дисплеј: 6.6", 1080x2412px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 11.999
River Soft
 
11.999 ден.