Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro
Објавен: Јануари, 2022
Дисплеј: 6.7", 1440x3216px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 8
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 47.990
Ledikom
 
47.990 ден.
YouTube рецензии