Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo Find X5 Lite

Oppo Find X5 Lite
Објавен: Март, 2022
Дисплеј: 6.43", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G
Батерија: Li-Po 4500 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 24.590
Ledikom
 
24.590 ден.