Вкупно: 4394 понуди
Обновено: 2 декември, 2022

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
Објавен: Февруари, 2022
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 108 MP
Чипсет: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 5    Понуди: 12    Цена: 17.999
YouTube рецензии