Вкупно: 4052 понуди
Обновено: 30 јуни, 2022

Honor X8

Honor X8
Објавен: Март, 2022
Дисплеј: 6.7", 1080x2388px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G
Батерија: Li-Po 4000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 16.999
A1
16.999 денари