Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Oppo Find X5 5G

Oppo Find X5 5G
Објавен: Март, 2022
Дисплеј: 6.55", 1080x2400px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 888
Батерија: Li-Po 4800 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 30.390
Laptop.mk
 
30.390 ден.