Вкупно: 4052 понуди
Обновено: 30 јуни, 2022

Honor Magic4 Lite

Honor Magic4 Lite
Објавен: 2022
Дисплеј: 6.81", 1080x2388px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G
Батерија: Li-Po 4800 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 22.999
A1
22.999 денари