Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

OnePlus Nord CE 2 Lite

OnePlus Nord CE 2 Lite
Објавен: Април, 2022
Дисплеј: 6.58", 1080x2412px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 695
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 13.480
Anhoch
Galamino
 
 
13.480 ден.
13.480 ден.