Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

OnePlus Ace Pro

OnePlus Ace Pro
Објавен: Август, 2022
Дисплеј: 6.7", 1080x2412px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1
Батерија: Li-Po 4800 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 33.800
Mobelix
 
33.800 ден.