Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor X6

Honor X6
Објавен: Септември, 2022
Дисплеј: 6.5", 720x1600px
Камера: 50 MP
Чипсет: MediaTek MT6762G Helio G25
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 3    Понуди: 3    Цена: 6.000
Eldako
Mobi Go
A1
 
 
 
6.000 ден.
8.900 ден.
12.999 ден.