Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

OnePlus 11R

OnePlus 11R
Објавен: Февруари, 2023
Дисплеј: 6.74", 1240x2772px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 36.900
Mobelix
 
36.900 ден.