Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor X7a

Honor X7a
Објавен: Јануари, 2023
Дисплеј: 6.75", 720x1600px
Камера: 50 MP
Чипсет: Mediatek MT6765H Helio G37
Батерија: Li-Po 6000 mAh
Продавници: 3    Понуди: 6    Цена: 8.480
Anhoch
Galamino
Neptun
+ 2
+ 2
+ 2
8.480 ден.
8.480 ден.
8.995 ден.