Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme 10

Realme 10
Објавен: Ноември, 2022
Дисплеј: 6.4", 1080x2412px
Камера: 50 MP
Чипсет: MediaTek MT8781 Helio G99
Батерија: Li-Ion 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 15.999
A1
 
15.999 ден.