Вкупно: 3380 понуди
Обновено: 18 мај, 2022

Huawei Y6P

Huawei Y6P
Објавен: Мај, 2020
Дисплеј: 6.3", 720x1600px
Камера: 13 MP
Чипсет: MediaTek Helio P22 (MT6762)
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 2    Цена: 6.999
Setec
Setec
6.999 денари
6.999 денари