Вкупно: 3380 понуди
Обновено: 18 мај, 2022

Huawei P40 lite

Huawei P40 lite
Објавен: Февруари, 2020
Дисплеј: 6.4", 1080x2310px
Камера: 48 MP
Чипсет: HiSilicon Kirin
Батерија: Li-Po 4200 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 11.500
Mobi Go
11.500 денари
YouTube рецензии