Вкупно: 4052 понуди
Обновено: 30 јуни, 2022

Huawei Honor 9x Lite

Huawei Honor 9x Lite
Објавен: Април, 2020
Дисплеј: 6.5", 1080x2340px
Камера: 48 MP
Чипсет: Huawei HiSilicon KIRIN 710F
Батерија: Li-Po 3750 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 9.499
Mobile Zone
9.499 денари
YouTube рецензии