Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Huawei Honor 9x

Huawei Honor 9x
Објавен: Октомври, 2019
Дисплеј: 6.59", 1080x2340px
Камера: 48 MP
Чипсет: Huawei HiSilicon Kirin 710F
Батерија: Li-Po 4000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 12.999
A1
12.999 денари