Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Huawei Honor 20e

Huawei Honor 20e
Објавен: Април, 2020
Дисплеј: 6.21", 1080x2400px
Камера: 24 MP
Чипсет: Huawei HiSilicon KIRIN 710F
Батерија: Li-Po 3400 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 10.999
A1
10.999 денари