Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Huawei Honor 8A

Huawei Honor 8A
Објавен: 2019
Дисплеј: 6.09", 720x1560px
Камера: 13 MP
Чипсет: MediaTek Helio P35 (MT6765)
Батерија: Li-Po 3020 mAh
Продавници: 2    Понуди: 3    Цена: 8.999
Rakupen
River Soft
River Soft
8.999 денари
9.490 денари
9.499 денари