Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Huawei Honor 10 Lite

Huawei Honor 10 Lite
Објавен: Ноември, 2018
Дисплеј: 6.21", 1080x2340px
Камера: 13 MP
Чипсет: Huawei HiSilicon KIRIN 710
Батерија: Li-Po 3400 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 8.499
Handy
River Soft
8.499 денари
11.499 денари