Вкупно: 3387 понуди
Обновено: 26 октомври, 2021

Huawei Honor 10

Huawei Honor 10
Објавен: Април, 2018
Дисплеј: 5.84", 1080x2280px
Камера: 16 MP
Чипсет: Huawei HiSilicon KIRIN 970
Батерија: Li-Po 3400 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 30.490
River Soft
30.490 денари
YouTube рецензии