Вкупно: 3380 понуди
Обновено: 18 мај, 2022

Huawei Honor 7A

Huawei Honor 7A
Објавен: Април, 2018
Дисплеј: 5.7", 720x1440px
Камера: 13 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 430
Батерија: Li-Po 3000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 5.999
Handy
Rakupen
5.999 денари
8.699 денари